6 lutego odbył się meeting ,,BEZPIECZNA SIEĆ", podczas którego podsumowana została wiedza zdobyta przez uczniów w ciągu całego tygodnia. Uczniowie prezentowali zadane im zadania. Spotkanie zakończyła debata " Internet, dobrodziejstwo czy zagrożenie?".