Nasza szkoła gościła wczoraj niezwykłych przyjaciół... Po raz pierwszy odbył się Bal Wszystkich Świętych. Był św. Jan Paweł II, bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Franiszek, św. Łucja, święci aniołowie i wiele innych...To było piękne spotkanie pełne radości i wrażeń.