Udział w regionalnym etapie konkursu recytatorskiego w języku niemieckim
01-05-2026 12:04
Dwie uczennice naszej szkoły – Alicja Kapłon oraz Zuzanna Jończyk – wzięły udział w etapie regionalnym XXXII Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję” -„Jugend trägt Gedichte vor”.
Uczennice zaprezentowały się z dużym zaangażowaniem i wrażliwością artystyczną, pięknie interpretując wybrane utwory poetyckie w języku niemieckim. Choć tym razem nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu, ich występ zasługuje na uznanie.
Jesteśmy bardzo dumni z Alicji i Zuzanny – godnie reprezentowały naszą szkołę, wykazały się odwagą, talentem oraz wysokim poziomem przygotowania. Gratulujemy im udziału w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!
Konkurs recytatorski z j. niemieckiego